Marka własna DCO

Nawóz uniwersalny 1,2L

Specjalistyczny nawóz mineralny do nawożenia roślin domowych. Posiada składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i odpowiedniego wybarwienia. Łatwo przyswajalny i dzięki płynnej formie działa natychmiastowo

Nawóz do roślin kwitnących 1,2L

Wieloskładnikowy, kompletny nawóz mineralny do nawożenia roślin kwitnących. Zawiera komplet składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Systematyczne stosowanie zapewnia długie i obfite kwitnienie.

Nawóz do trawników 5 kg

Najwyższej jakości, doskonale przyswajalny nawóz do zasilania trawników. W pełni pokrywa zapotrzebowanie pokarmowe traw, pozytywnie wpływa na kondycję i zdrowotność. Odpowiednie stosowanie pobudza krzewienie i wybarwienie trawnika.
Nawóz przegotowuje trawnik do intensywnego użytkowania

Nawóz do iglaków 5 kg

Najwyższej jakości nawóz granulowany do roślin iglastych. Regularne stosowanie pozytywnie wpływa na równomierny wzrost oraz odpowiednie wybarwienie igieł. Wygodny w stosowaniu,
wydajny i skuteczny.

Odżywka do storczyków 35ml.

Nowoczesny preparat do wzmacniania i regeneracji wszystkich gatunków storczyków. Pobudza wzrost, wzmacnia rośliny jednocześnie przedłużając kwitnienie. Systematyczne stosowanie zapewnia zdrowy wygląd liści oraz dobrą kondycję korzeni.

Ziemia uniwersalna kwiatowa 50L i 20L

Gotowe podłoże o szerokim zastosowaniu do roślin domowych, balkonowych i ogrodowych. Mieszanka torfu wysokiego, niskiego, kompostu, piasku, perlitu i nawozu wieloskładnikowego. Receptura podłoża zapewnia roślinie dostęp niezbędnych mikroorganizmów, powietrza, wody i składników mineralnych.

Trawa uniwersalna 1 kg i 5 kg.

Uniwersalna mieszanka traw, szybko adoptuje się do różnych warunków siedliskowych i pielęgnacyjnych. Odpowiednia do średnio intensywnego użytkowania. Odporna na suszę, toleruje zacienienie.
Efektowny dywanowy wygląd. Nie stwarza
problemów uprawowych.